Vše o focení

Před a v průběhu focení:

Čistý čas focení je od 60 do 120 minut dle zvoleného typu focení. U rodinného fotografování se přizpůsobím dle situace a nálady členu rodiny. Čas je orientační a v případě potřeby se může i o pár minut natáhnout. U focení novorozenců je nutné se přizpůsobit potřebám dítěte jako je kojení, přebalování, nebo malé odpočinutí od focení. Nějaké drobné rekvizity na focení nosím s sebou. Vy, můžete mít přichystané i svoje a zároveň i vícero variant oblečení pro děti Vás i členy rodiny. S převléknutím se vždy počítá, ať nejsou všechny fotky stejné.

Na focení u Vás doma postačí volná zeď a nějaký prostor kolem pro rozložení potřebných věcí potřebných k focení. Na focení je možno přivést i fotoplátno (ateliér). Focení nechávám volný průběh, nemám stanovené kde, co a kdy budeme fotit, je to vždy na domluvě. Zároveň si focení řídím tak aby to bylo k prospěchu obou stran. V průběhu focení průběžně fotky konzultuji s Vámi k dosažení nejlepších výsledku. Ideální je, mít už před focením jasno co, kde a jaký styl fotek budeme fotit a pak doladit jen detaily. Dobré je, mít i případě konkrétního nápadu nějakou fotku či pózu kterou chceme realizovat. Zkrátka a dobře, focení bude takové, jaké si ho uděláme a já udělám vše pro to, aby tomu tak bylo.

Po focení:

Zpravidla do 3 až 4 dnů po focení, Vám zašlu na ukázku (přes internetový portál uschovna.cz) všechny fotky, ze kterých si následně vyberete ty pro finální úpravu. Na těchto fotkách bude umístněný velký vodoznak a fotky budou v malém rozlišení (určeno pouze pro výběr fotek). Je to ochrana mojí práce, a po finální úpravě bude odstraněn a veškeré vybrané fotky dostanete bez vodoznaku a v plném, velkém rozlišení 6000x4000 bodů (určen i pro tisk). Vždy dodávám 2 varianty: barevnou a černobílou. Po zpracování Vám budou fotky odeslané pro finální schválení a následně zkopírované na DVD s obalem s fotkami z focení. Tohle vše do maximálně 14 dní od focení. (Do 14 dní se počítá můj čistý čas na práci. Nepočítá se čas vašeho výběru, ten je jen na Vás.)

Co dostanete na DVD:

Vybraný počet upravených fotek v originálním rozlišeni (6000 x 4000 bodů), v JPG formátu. Jedna fotka bude vždy ve 2 variantách: barevná a černobílá

Všechny ostatní nafocené snímky v malém rozlišení a s vodoznakem pro případný další výběr. (archivace všech fotek v plném formátu je po dobu 12 měsíců)

Kdy a jak se platí za focení:

Platí se po focení. Cena zahrnuje dopravu do 15 km od mého bydliště (Brno Líšeň). V případě zájmu je možnost dokoupit si další fotografie nad rámec baličku. Za tyto fotografie se platí až po předání.

Cena NEZAHRNUJE tisk fotografií. (v případě foto-obrazů, nebo jiných foto-dárků, viz ceník AZ foto).

error: Akceptujte autorská práva prosím. Děkuji HK-Photo