Vše o focení

Před a v průběhu focení:

Čistý čas focení je od 60 do 120 minut dle zvoleného typu focení. U rodinného fotografování se přizpůsobím situaci a náladě členů rodiny. Čas je orientační,v případě potřeby se může i o pár minut natáhnout. U focení novorozenců je nutné se přizpůsobit potřebám dítěte jako je kojení, přebalování či malé odpočinutí od focení. Pár drobných rekvizit nosím na focení s sebou, ale samozřejmě můžete mít přichystané i svoje a zároveň i vícero variant oblečení pro děti, pro Vás i pro ostatní členy rodiny. S převléknutím se vždy počítá, aby nebyly všechny fotky stejné.

Na focení u Vás doma postačí volná zeď a nějaký prostor kolem pro rozložení věcí potřebných k focení. Na focení vozím fotoplátno (ateliér). Focení nechávám volný průběh, nemám stanovené kde, co a kdy budeme fotit, je to vždy na domluvě; zároveň si focení řídím tak, aby byly obě strany spokojené. V průběhu práce, fotky konzultuji s Vámi, aby byl výsledek co nejlepší. Ideální je mít už před focením jasno co, kde a jaký styl fotek budeme fotit a pak doladit jen detaily. Je dobré mít i konkrétní nápad fotky či pózy, které chceme realizovat. Zkrátka a dobře, focení bude takové, jaké si ho uděláme a ja udělám vše pro to, abyste se v jeho průběhu cítili skvěle.

Po focení:

Zpravidla do 3 – 4 dnů Vám zašlu ukázku všech fotek (přes internetový portál uschovna.cz) a vy si z nich vyberete ty, které chcete upravit. Na těchto náhledech bude vložen velký vodoznak a fotky budou v malém rozlišení (určeno pouze pro výběr fotek). Vodoznak slouží jako ochrana mojí práce; po finální úpravě bude odstraněn a všechny Vámi vybrané fotky dostanete samozřejmě bez něj a v plném, velkém rozlišení 6000×4000 bodů (určen i pro tisk) :-). Tohle všechno maximálně do 14 dní ode dne focení (lhůtou 14 dní se rozumí můj čistý čas na práci; nepočítá se čas Vašeho výběru, ten je jen na Vás).

Kdy a jak se za focení platí:

Platí se po focení, cena zahrnuje dopravu do 15km od mého bydliště. V případě zájmu je možnost dokoupit si další fotografie nad rámec balíčku – cena za 1 kus upravené fotografie je 150Kč. Za tyto fotografie se platí až po jejich předání.

Cena NEZAHRNUJE tisk fotografií.

error: Akceptujte autorská práva prosím. Děkuji HK-Photo